Prekių ženklai:
Dydis
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Ein Blusentop, das seine Raffinesse im Vorderteil zeigt. Das Vorderteil aus weich fließender Seide w..
€ 109.95
€ 69
Eine Tupfenbluse in sommerlicher Luxusversion. Die weiche, leichte Seide zeigt kühl und zart fließen..
€ 129.95
€ 77.97
Ein ärmelloses Top für warme Sommertage, angenehm kühl auf der Haut und mit zauberhaften Akzenten. E..
€ 129.95
€ 79
Ein Schmuckstück in legerer Blouson-Form: das ärmellose Top aus reiner Seide verwöhnt mit exzellente..
€ 139.95
€ 79
Ein Lieblingsstück für unbeschwerte Sommer-Stylings. Die ärmellose Form begeistert mit puristischer ..
€ 119.95
€ 69
Das Seidentop mit Lurexbündchen: ein geschmeidig weiches Luxustop für stilvolle Auftritte – am Tag s..
€ 119.95
€ 59.97
Ein Seidentop, das feminine Eleganz ausstrahlt und weibliche Reize gekonnt in Szene setzt. Doppellag..
€ 129.95
€ 69.95
Klassisch, leger und von eleganter Schlichtheit – das neue Kasack-Top vereint alle Attribute eines m..
€ 109.95
€ 74.97
Ein Blusentop, das dem Styling in femininer Interpretation das Extra verleiht. Die modische Schluppe..
€ 89.95
€ 39

Patarimai ir Tendencijos, susijusios su satino palaidinės - tiesiog blizga

Kiekviena moteris trokšta dabar ir po šiek tiek Glamour kasdieniame gyvenime. Su chic Satinbluse yra ne Problema, nes jis visada daro blizgantis išvaizdą. Dėka daugelio skirtingų modelių tinka daug kartų ir taip pat gali būti labai universalus derinti. Satin palaidinės nebūtinai yra spinta modebewusster moteris, net jei jos kartais yra šiek tiek daugiau priežiūros, kai atsargiai reikia. Ką jūs apie satin palaidinės, reikia žinoti, kad jūs galite rasti čia:

- Satin – kas yra konkretaus audinio?
- Kokios skirtingų modelių yra?
- Satin palaidinės yra protingai derinami, taip pat jobtauglich ar tik ypatingomis progomis?
- Kokios yra Tendencijos satin palaidinės?
- Ką aš turiu, atsižvelgiant į techninės priežiūros satin palaidinės žinoti?

 

1. Satino – kas yra konkretaus audinio?

Satino reiškia audinio satino pynimo, už jos sklandų, labai blizgus paviršius ir nuobodu atgal yra žinomas. Satino gali būti pagaminti iš įvairių pluoštų ir verpalų sudarytas, daugiausia, tačiau, šilkas, viskozė ar Poliesterio yra naudojamas. Šių skaidulų privalumas-tai, kad jie blizga poveikis yra privalomas, jį sustiprinti. Satino-tai labai švelnus, lengvas ir minkštas liesti ir turi ypatingą aurą. Šis poveikis yra dėl to, kad atspindi šviesą būtent šis audinys yra gaminamas. Pure Glamour!

 

2. Kas skirtingų modelių yra?

Yra didelis pasirinkimas įvairių modelių. Priklausomai nuo to, supjaustyti supa arba išryškinti paveikslėlyje, taip, kad kiekvienas paveikslas tipo atitikimo satino palaidinės. Svarbu yra gerai tinka. Palaidinė neturėtų būti pernelyg trumpas, nes kitaip egzistuoja pavojus, kad blizga audinio mažas problemines sritis, labiau tikėtina, kad būti pabrėžta. Be to, yra trumpu ir ilgu modeliai ir tie, trumpas, ilgas, arba ¾ Rankovėmis, be to, jie skiriasi ir savo apykaklę.

 

3. Yra satin palaidinės, protingai derinama, taip pat jobtauglich ar tik ypatingomis progomis?

Satin palaidinės padidinti bet kokios Aprangos ir todėl yra beveik visoms progoms. Priklausomai nuo to, kaip palaidinė sujungti, Atrodo labiau sportiškas ir atsitiktinis (pavyzdžiui, Džinsai pora) ar rimta moteriška (pavyzdžiui, kartu su waisted Nadelstreifenweste). Iš esmės, yra šiek tiek blizga satino palaidinės yra daugiau Verslo, kuris Atrodo tinkamas, ir labai blizgios palaidinės, o už Šalies Aprangą ar ypač švenčių progomis, pavyzdžiui, Kalėdų šventę su šeima. Nuo satin palaidinės net buvo realus akis gaudytojas, jūs visada turėtų būti subtilus ir ne taip blizga drabužių derinti. Rekomenduojama, pavyzdžiui, paprastos lininės kelnės ir Siurbliai. Jei jums patinka žaisti su kontrastais, galite Satinbluse su atitinkamais priedais sujungti, pavyzdžiui, gana audinio kaip purslų spalvos arba matinis papuošalai.

 

4. Kokios yra Tendencijos satin palaidinės?

Ypač populiari yra kietosios spalvos satino palaidinės, šviesių spalvų, gražiai supjaustyti, arba dekoratyvinės Detalės, dėmesį į save. Bet taip pat ryškus raštuotas palaidinės yra labai populiarus ir didelėse, raštuotas modelių etninės Išvaizdą, taip pat mažų raštuotas pokyčiai, Tendencijos. Speciali Stiliaus padaryti palaidinės mišinį, kitaip tariant, palaidinės, ir šilkas, pavyzdžiui, nėriniai ar odos.

 

5. Ką turėčiau atsižvelgiant į techninės priežiūros satin palaidinės žinoti?

Kokios priežiūros paslaugos Satinbluse reikalaujama priklauso nuo pluošto, iš kurio ji yra pagaminta. Labai lengva priežiūra palaidinės, pagaminti iš mikro pluoštų, pavyzdžiui, viskozė. Galite be problemų švelniai nuplaukite didžiausiu 40 laipsnių skalbimo mašina gewaschen ir mažo greičio mesti. Po Plovimo, jums bus – geriausiu atveju-dar šlapias – ant pakabos pakabinti tol, kol jie yra sausi. Taigi, tada galite geležies išsaugoti.

Kažkas sudėtingesnė jų priežiūra yra satin palaidinės, pagaminti iš šilko. Šios palaidinės, jums reikia tik plauti Rankomis. Norėdami tai padaryti, naudokite drungną ir labai tamsus, palaidinės geriausia šalto vandens palaidinės kelis kartus pan. Kaip plovikliu, švelniu plovikliu (be baliklio!) ar švelnus Šampūnas yra rekomenduojamas. Tada imtis palaidinė iš vandens ir apvyniokite jį švelniai storio rankšluostį, drėgmės šilkas sugeria. Po to jūs turėtumėte pamatyti palaidinė kairėje, savo ruožtu, ir taip šalta Plyta.

 

Su satino palaidinės, Pabrėžia, burtai, ir šventinis akimirkų mėgautis

Pasiūlymai