Prekių ženklai:

Liemenė su bell atrasti šviežią impulsą savo linijos

Jei jūs ieškote patrauklaus liemenė, bell didelis pasirinkimas iš jų. Šimtmečiais moterų Siluetas temą iš skirtingų perspektyvų, niekas negali: dešinėje sūpynės! O, tačiau, prieš šimtą metų, banginių ūsai, virvės, kabliai ir didelę Dalį jėgų bandė, moteriškas kreives, kad ji kontroliuoti, yra procedūra, šiandien daug lengviau. Šiuolaikinės jei sintetinių medžiagų, pvz., Poliesterio ir poliamido, taip pat išradimas elastinio pluošto lycra, taip pat Spandex yra vadinamas, kad tai įmanoma. Šiuolaikinės liemenė yra pagaminta iš mišinys iš sintetinių pluoštų, kurių tankiai įvairiomis kryptimis, taip, kad kreives moterų skaičius turi būti optimaliai pritaikytas. Ruožas plokštės suteikti stora medžiaga, reikalingą elastingumą. Derinant abi medžiagos gali būti pasiekti liemenė norimą sėkmę ir pareikšti savo kreives ir patrauklūs. Bell, mes liemenėlės, poras kelnių ir Korseletts pasaulinės klasės prekinių ženklų, tokių kaip Triumfo, Chantelle, ar Naturana. Daug madinga šiuolaikinio Dizaino, su įvairių dydžių yra, galima pasirinkti.

Funkcinės ir aukštos kokybės – Stilingas liemenėlė su specialios paramos bell

Liemenėlės yra ponios su išsamesnį biustas, puošmena liemenė, nes sodrus krūtinė reikalinga speciali Rankena tam, kad palaikyti formą. Ant ilgos dienos žinote, komfortą didžiosios montavimo liemenėlė yra vertinama. Platus dirželiai yra minkštos pagalvėlės pagamintos iš medvilnės yra patogiai ant peties ir platus, paminkštintas underband teikia paramą ir apsaugo spaudimo taškus. Renkantis liemenėlė nipelis santykį, ypač svarbu teisingai matmenys atkreipti dėmesį į Unterbrustweite ir kito dydžio Puodeliai. Mūsų svetainėje mes turime jums ypatingą Passformberatung už BHs paslaugų srityje yra saugomi. Čia rasite trumpą liemenėlė modelių ir dydžių lentelė Nustatyti tinkamą liemenėlės dydžio. Išmatuokite savo Unterbrustweite matavimo juosta ant pliko kūno žemiau krūtinės, kai aplink kūną. Atitinkamo dydžio dydžio Liemenėles galite skaityti lentelėje, dydžiai nuo 65 iki 130. Dydžio Puodeliai, siekiant nustatyti, paleisti juosta priemonė nuo plačiausios taškas jūsų krūtinė iš kai aplink kūną, jūs skaitote dydžio Puodeliai, stalo Puodeliai nuo A iki H. Jei turite tinkamą liemenėlė dydis nustatomas, įveskite savo matavimus tik mūsų produktų filtrus, toje pusėje, šalia liemenėlė pasirinkimas yra, ir jūs galėsite automatiškai gauti pasirinkti savo dydį-akcijų liemenėlė-modeliai yra rodomi. Tiesiog pabandykite jį vieną kartą!

Liemenė Liemenėlė ne KLiNGEL – tinkamas būdas nustatyti

Mūsų Passformberater sako jums, taip pat, kuris liemenėlė modelis yra tinkamas jums. Pasirinkite atveju sunkus krūtinė bra su kryžių, ir jei labai dideli Puodeliai a Minimizer liemenėlė. Ši liemenėlė yra tinkama, priklausomai nuo supjaustyti, įvairių biustai, bet vidutiniškai Busengröße. Sekti čia pagal gaminio aprašymą. Liemenėlės be Formbügel yra labai patogu, tačiau siūlo tik šiek tiek paramos, todėl jie geriausiai tinka jaunesnėms moterims. Liemenėlės puodeliai su gemoldeten, todėl iš anksto Puodeliai jums dėvėti po plonas, auftragenden drabužių, pavyzdžiui, megztiniai arba T-Shirts, todėl krūtinė nėra dabar. Taip pat galite pasirinkti mūsų Brustwarzenabdeckungen pagamintas iš poliuretano arba silikono, kurių kiekviena liemenėlė įterpti. Optinės padidinti biustas apie krepšelio dydis mūsų atrankos specialių liemenėlių pagalvėlės, į Puodelį įdėkite. Pasirinkti mūsų Büstenhaltern tarp modelių grynos medvilnės arba iš mišinys iš medvilnės, bei modelių sintetiniai. Trumpas ar Ilgas-BHs taip pat yra įtraukta į mūsų daug, mes turime skirtingus dizainus su arba be nėrinių apdaila arba Jacquardoptik pasirinkti iš. Taip pat galite rasti šalia Farbklassikern Balta, Nude ir Juoda, ir madingų atspalvių, pavyzdžiui, Fuksija, midnight blue ar smaragdas. Kokybės prekinių ženklų, tokių kaip Dessous Dessus, Anita Komforto, arba Miss Mary laiduoti už puiki kokybė ir ilgas tarnavimo laikas mūsų liemenė.

Funkcinės Shapewear porų kelnes iš bell

Mūsų Shapewear Forma porų kelnes ir Korseletts yra padaryti jūsų klubų, pilvo ir juosmens į viršų sąlyga. Net ir paprastą Lapelį su sustiprinta Jungas Priekyje, pratimai kaip liemenė šiek tiek spaudimo ant audinio, ant pilvo ir presai ji švelniai kartu. Taigi, skysčių perteklių srautai po oda lengviau, todėl, kad Bauchgewebe lengvai įtempia. Šis poveikis didėja su mūsų poros kelnių, visi padaryta Kompressionsmaterial egzistuoja ir audinių, priklausomai nuo dydžio, aplink pilvo ir juosmens išspausti. Kai kurie modeliai pratęsti iki Brustansatz aukštyn ir formas, lieknas liemuo. Kitų modelių su Beinansatz ruožas poveikį šlaunies. Shape pėdkelnės ar Blauzdinės įdėti bent įdomaus siužeto. Į Korseletts mūsų kolekcijos, jūs, kaip bodysuits, bodysuits su juosta ar Miederkleider yra prieinami eiti savo poveikio ribų. Medžiaga yra labai suspaustas, ir elastinga pluošto sustiprinta, taip, kad skalbimo, o Nešioti daug pasipriešinimo audinio daro. Tikslas nuostabiai formos atitinka šiuos modelius, lengva ir patogu pasiekti. Per daug, ir ypač pernelyg glaudžiai pasirinkta Shapewear, tačiau sukelia tam tikromis aplinkybėmis diskomfortą. Straipsnis ateina su liemenėlė arba Miederslip yra naudoti kasdien pakankamai. Prasminga taip pat, modeliams visada pakankamai dydį pasirinkti. Išimtis kyla tuomet, kai ypatingas Įvykis artėja, kurie, pavyzdžiui, griežtų vakaro suknelė dėvėti. Mūsų prekių ženklų, tokių kaip Simonas, Harmonija, arba Pilvo Debesis jums pažadu, išskirtinis ir bauda mūsų kokybės apatinis trikotažas. Puikus Dizainas su viliojanti nėrinių arba įdomių Druckdessins, Leopardenfelloptik ar Mille Fleur, kad liemenė su realiu Pabrėžia jūsų drabužių spinta. Dydžio pasirinkimas reguliarių iki Komfortgrößenbereich leidžia jums tinkamą supjaustyti modelis rasti. Jūs taip pat gali rasti bell patraukli modelius iš mūsų liemenė-rinkimas ir kad patogiai ir tiesiog mūsų intuityvus Internete-Parduotuvė!