Prekių ženklai:

Maudymosi chalatai

 

Jaukumo namuose ir kelyje, ačiū patogūs chalatai

 

Už jaukių akimirkų, bet kuriuo paros metu ir metų Sezonas siūlo OTTO didelis pasirinkimas pliušinis chalatai, nesvarbu, ar esate sportiškas, vasariško šviesos versija arba sunkieji, jaukus kokybę. Namų Atsipalaiduoti, arba Spa baseine, o atsipalaiduoti saunoje sukurti maudymosi chalatai grynas geros savijautos akimirkas. Ypač prisiglausti iki šaltomis žiemos dienomis, po karšto dušo, jūs nesate dalis.

 

Atskiras maudymosi chalatai didelius daugiau jaukus komfortas

 

OTTO rasite jūsų mėgstamą Chalatas pagal įvairius gražaus Dizaino ir medžiagos. Ar zomša, mikropluošto arba Kilpiniai audiniai, Unisex modelius, ponios ir ponai, ar vaikų maudymosi chalatai ir kitų, jūs atrasite nuostabų fragmentais didelius su gaubtu ar skara apykaklę, trumpas ir ilgas versija, gražus kambariniai chalatai ar Kimonos, pakviesti, for a Moment, ilgiau užsibūna. Leiskite jam eiti pat!

 

---------------

 

Dažnai ieškoma markių nuo produktų asortimentą, o taip pat chalatai:

 

Kiras, Maudymosi Chalatai

 

Bassetti Chalatas

 

Egeria Chalatai

 

Ecorepublic Home Chalatai

Maudymosi chalatai šiltu ir džiugu

Mūsų elegantiškos trikotažinės gali būti pagaminta iš patogios medvilnės, Poliesterio ar šilko. Klientai, todėl jie turi pasirinkti tarp šviesos ir šiek tiek kietesnis kokybės audinio. Mažas siuvinėjimo ar apvadu gali būti chalatai, taip pat pridedant specialių.

Mes taip pat siūlome chalatai moterims, vyrams ir vaikams. Per įvairių modelių, pavyzdžiui, Kimono-iškirpti, Kapuzenbademantel, kaip ilgas arba trumpas kailis, kiekvienas ras tinkamą kailis. Įvairių spalvų leidžia Chalatas su įstaigos iš anksto. Smagu Parduotuvėje!

 

Maudymosi chalatai Spa savo vonios kambarys

Namų vonios yra ne tik vieta, asmens higienos, bet trauktis, kuris jums atsipalaiduoti po ilgos dienos darbas, gražus vonios kambarys, gali džiaugtis. Po to turėtų būti išsipūtęs Chalatas palaukti, per kurį galima prisiglausti žemyn. Mūsų OTTO Internete-Parduotuvė, čia rasite daug chalataitiek vyrams, ir moterims, tvarka. O ponios dažnai mūsų spalvingas modeliai, taip pat su gėlių arba kitų Modelių, nuspręsti, nori lordais kūrimą, o vientisos spalvos, tokios kaip Mėlyna, Navy ar Anglis. Visos ponios, tai prabangus tie, kurie mūsų paprastą apsiaustai su Leobesatz tikrai rekomenduojama. Žinoma, taip pat trūksta spalvinga ir gana juokinga modelių kūdikiams ir mažiems vaikams nėra mūsų gerai įžuvinti Internetinė Parduotuvė.

Aukštos kokybės maudymosi chalatai atsipalaiduoti

Maudymosi chalatai turėtų būti minkštas modelius iš mūsų asortimento paprastai yra pagaminti iš Terry audinio, iš medvilnės arba Waffelpiqué ir atitinka šį kriterijų, todėl puikiai. Dabar jūs tik turite nuspręsti, ar norite gauti savo Chalatą, su arba be gaubto nori ir ką uždarymo tirpalas labiausiai patinka. Dauguma chalatai mūsų OTTO Internetinė Parduotuvė klasika su diržais pririšti. Paskutinis, bet ne mažiau mūsų Parduotuvėje vis dar turi rinktis tarp trumpo ir ilgo maudymosi chalatai. Nors kai kurie modeliai tik šiek tiek aukščiau kelio, turtinga eiti kitų modelių, beveik iki žemės. Visi, chalatai, gali būti labai svarbūs, jei jums atsipalaiduoti Spa dienos planus. Ne tik namuose, net ir tada, kai vyksta vietos plaukimo baseinas ar Pirtis yra chalatai iš mūsų pasiūlymas ištikimas kompanionas.