Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Šią apyrankę Kiaulių Ir Vištų suteiks jūsų Apranga apdailos liesti. Jis yra 21 cm ilgio. Šią apyrank..
€ 54.95
Kažkas ypatingo: suteikia bet kokios Aprangos apyrankę, Kiaulių Ir Vištų. Be to, ji papildo savo pap..
€ 69.95
Šią apyrankę Kiaulių Ir Vištų suteiks jūsų Apranga apdailos liesti. Tuo pačiu metu, tai yra puikus p..
€ 54.95

Rankogalių segtukai - vyriška apyrankė su stilius

Aukštos kokybės Businesshemd būti rankogalių segtukai. O kasdieniame gyvenime dėl praktinių priežasčių dažnai marškinėliai su mygtukais yra dėvėti, klasikiniai vyriški marškiniai su Armaufschlägen knopflos ir du buttonholes. Rankogalių segtukai yra puikus gabalas papuošalai vyrams, kurie vertina eleganciją ir Tradicijas. Po madingas kaklaraištis, Ärmelaufschläge pirmasis, ką gerai apsirengęs žmogus, akių lašai. Su gražus, modernus ir elegantiškas rankogalių segtukai paryškinti mados sąmoningas ponai savo elegantiška Apranga, kai Galaempfängen, Operos ar upscale verslo pasaulyje. Siekiant šio tikslo, Umschlagmanschetten visada matyti ir jie prilimpa gabalas pagal Rankovėmis striukė. Mūsų rankogalių segtukai yra tiekiami poromis ir dėvėti, ir paprastai yra siauro stačiakampio formos, ir kilnojamąjį tiltą, per tiek buttonholes ir ryšius, juos vieną su kitu.

Spalvingi išvaizdą Aukso, sidabro ar nerūdijančio plieno

Pigūs rankogalių segtukai kasdienio gyvenimo praėjo, kol iš kintamosios srovės laido ar guminiais. Mūsų OTTO, Internetinė Parduotuvė, yra, tačiau aukštos kokybės rankogalių segtukai pagaminti iš įvairių metalų. Nerūdijantis plienas, sidabro ir platinos tapo medžiagų rankogalių segtukai įrodyta, lengvas procesas, ir žiūrėkite, net po kelis kartus Dėvėti, puikios. Tai yra skonis kiekvieno individualus Viešpats nusprendžia, ar blizga rankogalių segtukai su mozaikos ir įklotai, pagaminti iš skirtingų brangakmenių norite dėvėti arba klasikinis subtilus variantas su šviesos danga yra teikiama pirmenybė. Be to, stačiakampio formos, taip pat yra apvalūs modeliai OTTO rasti. Kilnus rankogalių segtukai patrauklią atveju yra išskirtinė dovana Kalėdų, gimtadienio, Velykų ar Valentino diena, Šventė Mėgėjams. Ženklų, kad savitas rankogalių segtukai mūsų Internetinėje Parduotuvėje. Pasirinkti sau arba kaip mylinti žmona dėl jos Partneris pagal platų sudėtingų rankogalių segtukai tinkamą modelį mūsų Internetinėje Parduotuvėje!

Rankogalių segtukai jūsų tobula išvaizda

Su OTTO, jūs gausite elegantiškas rankogalių segtukai yra pagaminti iš aukštos kokybės matinis ir blizgus nerūdijančio plieno. Į rankogalių segtukai įtikinti su savo elegantiško Dizaino, kad yra puikus už kiekvieną Verslo Apranga tinka. Šis amžinas aksesuaras yra įvairių spalvų deriniai: Aukso, Raudoni-Aukso arba sidabro su juoda dizaino elementai yra tik keli pavyzdžiai, spalvų. Į rankogalių segtukai funkcija prabangus kvadratinės ar apvalios formos; ypač populiarus pat yra modeliai, ekstravagantiškas Knotendesign arba tie, kurie putojantis deimantų.

Pasiūlymai