Prekių ženklai:

Kaip pasirinkti prekę

Prekės gali būti pasirinktos iš tradicinių "popierinių" arba "online" katalogų, taip pat tiesiogiai OTTO tinklalapyje.

Čia rasite naudingos informacijos apie tai, kaip lengviau rasti norimą prekę.

 

Susiorientuoti daugybėje prekių kurias siulo OTTO šiandien daug paprasčiau, nei prieš kelis dešimtmečius. Pasaulinis tinklas leidžia mums rasti reikiamą prekę ir gauti visą reikalingą informaciją apie ją. Tai ir yra jos pagrindinis privalumas.

Be abejo, niekas neneigia, kad kartais kur kas maloniau patogiai įsitaisyti minkštoje sofoje su puodeliu aromatinės kavos ir pavartyti pora tūkstančių gliancinių puslapių.

Tai gi ... Šiandien jau niekas nebeneigs akivaizdžios interneto naudos.Tad – laikas išmokti surasti ir pasirinkti sau geriausią.

Parengiamosios priemonės

Kadangi visa informacija OTTO svetainėje yra pateikiama vokiečių kalba, į paieškos formą, ieškant konkrečios norimos prekės, turite įvesti atitinkamą žodį (ar jo dalį) vokiečių kalba. Tam galite naudoti mūsų trumpą pagrindinių sąvokų žodynėlį ar "Google Vertėją“ internete

1 žingsnis. Laisvas plaukimas ar ne šuvis į tikslą?

Iš tiesų, Jūs metodiškai peržiūrinėjate viską, turėdami viltį rasti kažką ypatingo, arba iš tikrųjų žinote ko Jums reikia? Pirmu atveju rekomendacijos yra nereikalingos – vartykite puslapius ir mėgaukitės tuo. Norėdami tai padaryti, pasirinkite reikiamą produkto grupę iš pasiūlytų mūsų svetainėje nuorodoje meniu:

Jei įsivaizduojate, kaip atrodo prekė kuri užpildys Jūsų garderobą ar papuoš Jūsų namus, verta pasinaudoti paieška . Norėdami atsiriboti nuo visų Jums nereikalingų ir nedominančių prekių verta apibrėžti sritį, kurioje ieškosite - prekės moterims, vyrams, vaikams ir kt...

Žingsnis 2. Jei pasirinkimas per didelis..

Po užklausos ivykdymo galite gauti dešimtis ar šimtus puslapių su nuotraukomis ir trumpu prekių aprašymu. Jei turite pakankamai laiko, kad peržiūrėti šimtus ir net tūkstančius prekių - vartykite. Jei norite sutaupyti savo laiką ir norimą prekę surasti greičiau, susiaurinkite paieškos sritys, naudojant atitinkamus kriterijus. Tarp universalių – spalva, kaina ir prekės ženklas. Pasirenkant pagal kainą, galite apsistoti ties tam tikrą kainų riba, arba kitaip nurodyti, kad Jus domina modeliai sumažintomis kainomis (reduziert).

Žingsnis 3. Atkreipiam dėmesį į detales

Internetas suteikia Jums galimybę susipažinti su pasirinkto produkto išsamesne informacija. Jūs galite:

  • Spustelėje pele ant prekės paveikslėlio pasinaudokite funkcija "po didinamuoju stiklu " apžiūrėti visas pasirinkto produkto detales.
  • Pasirinkite norimą prekės spalvą (iš gamintojo siūlomų).
  • Pasirinkite norimą dydį.
  • Susipažinkite su prekėmis kurios iėina į komplektą su pasirinkta preke.
  • Gaukite išsamų prekės aprašymas (sudėtis, savybės, ir tt) bei raskite jos ARTIKULĄ (prekės numerį)! (Pavyzdys čia)

Pastaba: Prekės artikulas (ir jo kaina) priklauso nuo dydžio ir spalvų (baldų - apdailos medžiagos). Todėl iš pradžių nusistatykite norimą spalvą ir dydį ir tik po to užfiksuokite artikulą.

4 žingsnis. Patikrinti ar prekė neišparduota

Prieš darant užsakymą, rekomenduojame patikrinti ar norima prekė yra Vokietijos sandėlyje. Tai galima padaryti čia.

5 žingsnis. Užsakom!

Padaryti užsakymą, užpildydami formą, galite čia. Atkreipkite dėmesį, kad, per vieną kartą galite užsakyti ribotą prekių skaičių.Jei norite užsisakyti daugiau prekių – baikite vieną užsakymą ir pradėkite kitą.

.

6 žingsnis. Mes gauname!

Kai Jūsų užsakymas bus pristatytas, Jūs gausite sms pranešimą į savo mobilujį telefoną (jei pageidausite prekes atsiimti ofise Vilniuje) arba pranešimą iš pašto (jei esate ne iš Vilniaus. Atsiimant prekes pašte privalote turėti su savim asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Linkime Jums malonių pirkinių!