Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Kompaktiškas multi orkaite su 9 litrų talpos...
€ 49.99
Dizainas granulių grilis su aukštos kokybės non-stick dengtos grotelės plokštė, skersmuo 34cm...
€ 119
Kad iešmo, grotelių gera su kilnojamojo šliaužiklį, kuriuo galėtumėte valyti, Nuimkite groteles gera..
€ 9.99
Idealiai tinka Snackzubereitung Šildymo pita duona, Pittabrot ir t. t iki grotelės yra kontaktinis g..
€ 289
Küchengrill.Informacija:..
€ 549
Idealiai tinka Snackzubereitung, Šildymo pita duona, PATA Negra, ir tt iki grotelės yra kontaktinis ..
€ 279
Multi krosnelė XXL su itin didelės orkaitės (26 l)...
€ 119
PfanneDetails:..
€ 44.99
Multi - ir Pica-krosnyje su 15 litrų interjero apimtis. Priedai: emaliuota kepimo skardos, chromuoto..
€ 79.99
Skaitmeninis kontaktinis grilis, tinka Panini, Sumuštiniai, žuvis, mėsa ir kt...
€ 99
Sveikas, efektyvus ir greitai – patogi maisto gaminimo tiesiogiai ant kaitlentės tik su maža to, be ..
€ 129

Elektriniai griliai

 

Elektriniai griliai: greitas ir paprastas naudoti

 

Be to, į klasikinių anglis grilis yra elektriniai griliai vis labiau populiarėja. Apie www.otto.de mes siūlome jums, kad tilptų platų įvairių prietaisų, kurių su dabartine technologija. Privalumas iš mūsų pasiūlymų yra, kad jūs esate čia, taip sakant, tiesiogiai mygtuko paspaudimu galite pradėti grotelių ir ne daugiau anglių reikės. Tai yra saugesnės sveikatai ir erzina, Dūmų yra eliminuojami taip pat visiškai. Siūlomų prietaisų, taip pat jie naudoja visur, kur energijos šaltinis yra prieinama.

 

Elektriniai griliai už skoningas Grillerlebnisse

 

Ar virtuvėje, balkone, ar ne sode, su mūsų elektriniai griliai, jūs galite dėl aukštos kokybės ir be trukdžių prietaisai. Reguliuojamas temperatūros lygiai suteikti individualią Grillanwendung. Non-stick dengtos plokštės ir spülmaschinenfeste dalys užtikrinti sklandžią darbo eigą ir greitas valymas. Pasirinkite tarp skirtingų įrenginių ir rasti tinkamą vieną jūsų poreikius.

Elektros grotelės, kaip protingas Alternatyva medienos deginimas griliu

Į elektros grotelės yra populiari Forma, grotelių, nes su tai, jūs galite papietauti be anglis lengva ant grotelių. Tai yra ne tik saugesni sveikatai, taip pat erzina Dūmų, yra pašalinamas su elektros grotelės, žinoma, visiškai. Elektrinis grilis yra tiesiog prijungtas prie energijos tiekimo ir didelę kepimo malonumą nieko būdu. Su elektros grilis vasarą galite jaukus jo maisto balkonas virėjas, netrikdant kaimynų. Žinoma, tai trunka ant elektrinio grilio šiek tiek ilgiau, kol mėsa virti - tai aplinkybė, tačiau neturėtų Kaufhindernis.

Elektrinis grilis - daugybė modelių mūsų Otto internetinė parduotuvė atrasti

Elektriniai griliai yra daug skirtingų kainų intervalus ir jų kopijas. Nesvarbu, kaip Stovo ar stalo grilis, mūsų OTTO Internetinė Parduotuvė siūlo tokius prietaisus, kiekvieno skonį ir biudžetą. "Philips" ir Severin čia yra dvi gerai žinomas gamintojas, o taip pat Weberis yra gerai žinomas prekės ženklas, elektriniai griliai pasiūlymus. Daugelis modelių turi dangtį ir lieto aliuminio korpusas, todėl yra ypač patikimas. Vėjas, ir oras gali šie elektriniai griliai žalos. Taip pat, įvairių Tischgrills yra pirkti reitingų vertę, nes šie modeliai paprastai turi stiprų Leristung ir keli temperatūros lygius. Žinoma, keptuvėje su tokiu prietaisu yra ne klijais, o yra net tinka indaplovėms.