Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Dydis
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Staltiesė iš PROFLAX: fine tekstūra Uni drobės madinga Išplauti Atrodo. Lengva rūpintis ir jokio Lyg..
€ 149.95
Lentelėje bėgikas iš PROFLAX: jūsų pageidavimus aukštos Kokybės kviečia į stalo! Abgepasster skaitm..
€ 100
Stalo runner Hossner
Lentelėje bėgikas iš EDITION su pavasario-pvz., spausdinti su spalvingais tulpių ir subtilus puošybo..
€ 79.95
€ 39.95
Placemat, 2er-SANDER: aukštos kokybės gobelenas su gėlių dizainas, pagamintas iš smulkių prekės koky..
€ 199.95
€ 99.95
Placemat Sander
Placemat pagal SANDER: nekilnojamojo papuošalo " už stalo! Kilnus gobelenas, subtilus gėlių dizainas..
€ 89.95
€ 39.95

Staltiesės Ir Servetėlės

 

Staltiesės ir servetėlės - stilingas mėgautis

 

Namų šeimininkė, o vyras žino, kad staltiesių ir servetėlių už elegantiškas nustatyta lentelė. Kai su taktiškai ir kepimo paruoštą maistą būti patiko, nes išmintis yra ne nauja, bet visada galioja: akių valgo. Visiems geriau, jei staltiesės ir servetėlės įvairių dizaino, dydžių ir spalvų meniu atrodo suapvalinti.

 

Dizaino idėjos alsuoja staltiesės ir servetėlės

 

Kad jūsų stalo dekoratyvinis pagražinti, OTTO aukšto lygio prekinių ženklų ir gamintojų yra sustatyta. Čia rasite audiniai iš Tom Tailor, Curt Bauer, Pichler, ir daug kitų. Leiskite sau būti įkvėptas spalvų kontrastus, staltiesės ir servetėlės, arba naudoti vientisas vienetas, kaip dekoratyvinis pareiškimą. Švarios linijos ar geometriniais motyvais padaryti lengvai. Praktinių ir gražus tuo pačiu metu, pavyzdžiui, Platzmatten, Ritzenhoff & Breker.

 

---------------

 

Dažnai ieškoma markių nuo produktų asortimentą, staltiesės ir servetėlės:

 

Heine Staltiesės Ir Servetėlės

 

Tom Tailor Staltiesės Ir Servetėlės

 

Butlers Staltiesės Ir Servetėlės

 

Bassetti Staltiesės Ir Servetėlės

Staltiesės ir servetėlės, skirtos stalo

Staltiesės ir servetėlės yra tarp populiariausių namų puošybai. Staltiesių yra virtuvė, valgomasis, ir taip pat dėl pusėje arba kavos staliukai. Skalbiniai yra, viena vertus, funkcionaliai, ir, kita vertus, tai yra svarbus Elementas, skirtas vidaus apdailai ir yra būtina sąlyga skoningai suprojektuoti valgomasis stalas.

Šventinį stalą puošia geriausia su klasikinės baltos spalvos staltiesė ir atitikimo audiniu vystyklai. Be to, jūs galite spalvotu stalo runner ir dar akcentu. Kasdieniame gyvenime pasirodyti gana paprasta priežiūra Placemats ar Wachstuchtischdecken nei idealus. Taip pat yra gražus Mitteldecke už Sofos arba valgomojo stalo, pavyzdžiui, su ranka-siuvinėjimas ir šiltų atspalvių, vizualiai Išryškinti. Daug įvairių produktų, dekoratyvinis stalo dizainą su staltiesių ir servetėlių, daug skirtingų Dizainų bei pagaminti iš skirtingų medžiagų, laukia čia Parduotuvė.

Stalo bėgikų, kad stilingas atmosfera

Mūsų stalo bėgikų gali būti funkcinis, taip pat dekoratyvinių, bet pirmą eilutę apdaila. Kavos lentelė padaryti jaukia atmosfera ir paryškinti dekoro. Pagal iškilmingai papuoštas stalas gali būti stalo runner papildomi akcentai prie stalo kartu su balta staltiesė, atitikimo servetėlės ir gražus indai nustatymas puiki scena

Stalo bėgeliai yra svarbus Elementas, skirtas vidaus apdailai. Jie yra prieinami daug įvairių Modelių, spalvų, dydžių ir medžiagų nėra. Asortimentas svyruoja nuo dominuojančios juostelės ant aukštos kokybės siuvinėjimo, kad deimantai, kuriuos taip pat dėl kasdienių Pusryčių stalo, kad padarytumėte gerą įspūdį. Daug įvairių gaminių laukia čia Parduotuvė. Tai taip pat verta laiko ir kitų kategorijų ieškoti įkvėpimo puikus stalo papuošimas rinkti.

Staltiesės šalims, gyvenamasis kambarys ir sodas

Platus asortimentas otto.de yra staltiesės šalims, vaikų gimtadienius ir sodo šalims. Net spalvos, suderinimas servetėlės, kėdžių dangose pristato jums internetinė parduotuvė.

Antklodė putų arba plastiko vertina lentelės, virtuvė ir sodas. Apima šio tipo yra prieinama tiek apvalaus, taip pat kvadratinės lentelės. Schaumstofftischdecken paprastai paleisti į dekoratyviniai kutai, o staltiesių, pagamintas iš plastiko, dažnai gausiai dekoruota lipdukai yra: vaisių, rudenį, gėlės pavasarį ir Gimtadienis įspūdį staltiesės automobilių, Peliukas mikis ir balionai. Per šventes kambarį papuošti tačiau šluostės pagamintos iš blizgančio audinio, stalai, iš dalies puošia nėriniai. Modelio šie staltiesės yra dažnai neįvertinta elegancija, panašios dekoratyvinės užuolaidos. Taip pat tinka pagalvėlių apvalkalus ir kiti namų aksesuarai, jūs turite pasirinkti tarp gyva ir kilnus versijų – dabar galite užsisakyti gana staltiesė ir kitų Wohnartikel tuo OTTO!

Staltiesės yra prieinama kiekvienai progai

Mūsų įvairus pasirinkimas staltiesės taip pat apima servetėlės, Placemats ir stalo bėgikų. Esate virtuvė, valgomojo arba valgomojo zona, gyvenamasis kambarys naudoti. Staltiesės, bet taip pat yra mažesni stalai, tokie kaip Sofos ar kavos staliukai.