Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Lowboard, Modernus, Medienos IMPRESSIONEN LIVING
Su stilingas kūnas Baltas, trys erdvūs stalčiai ir gamtos spalvos plokštė su folija, kilnus laukinių..
€ 229.95
Ar kaip, lentynos puošmena ar kaip TV bench, pasviręs kojos šio švediškas stalas suteikti Retro-Kick..
€ 299.95
Lowboard, Medienos IMPRESSIONEN LIVING
Tvirtas Kerėtojas šiuolaikinės kojos pagamintos iš metalo – atsitiktinis-kaimiškas, Matinės juodos d..
€ 599.95
Stendo, MDF IMPRESSIONEN LIVING
Turėti – labai tiesiogine prasme: tai, Kas atrodo iš pirmo kaip komoda, pasirodo, atidžiau kaip suol..
€ 229.95

TV-baldai

 

TV-baldai kiekvieno poreikius ir skonį

 

TV-baldai, naudojamos praktinės paskirties vietą, Hi-Fi įranga ar TELEVIZORIAUS, įskaitant visus priedus, imtuvai, adapteriai ir kitos.

 

Stilingas TV baldai jūsų gyvenamasis kambarys

 

Šiuolaikinės TELEVIZIJOS baldai taškų individualus Dizainas ir patrauklus bei į kambarį. TV spintos ir sienos su įtaisytomis kameromis ir stalčiai daug saugojimo vietą ir sandėliavimo patalpas taip, kad jums turėti savo bibliotekoje pasirengusi, į Rankas. TV-Lowboard yra stilinga Alternatyva tradiciniams švediškas stalas ir įtikina pagal Dizainą ir funkcionalumą. TV stalų ar Hifi-lentynos, erdvę taupanti alternatyva mažų patalpų, taip pat TV Laikikliai, TV bokštai, TV stovėti ar TV-ramsčių funkcija netikra kabelių valdymo. Ypač lankstus Monitorius ir TV prie sienos kronšteinai, kad gali būti įrengti bet kokiame aukštyje ant sienos. Tai pasakytina ne tik apie gyvenimo srityje. Kodėl gi ne Stebėti, miegamojo, virtuvės ar net vonios kambaryje?

 

---------------

 

Dažnai ieškoma po markių nuo produktų asortimentą, TV baldus:

 

Heine TV-baldai

 

Hama TV baldus

 

Home Affaire TV-Möbel

 

Delife TV baldus

 

SĖDĖTI TV baldus

 

---------------

 

Atrasti puikių kambarį idėjų!

 

---------------

 

Įkvėpimo ir idėjų namuose mūsų Gyvenimas-Dienoraštis Roombeez

TV-baldai - suteikti jūsų namų kino teatro veidą

TV-baldų yra gaminami iš modernių kambarių, tapo nepakeičiama. Visų pirma, Lowboards, TV stovi ir TV spintelės, pilnas TV sienos, kuri bus suteikti jums pakankamai vietos jūsų visą Multimedijos, pvz., "PlayStation", "Blu-ray" Grotuvas ir TV, pasiūlyti.

Diapazonas tęsiasi nuo mažų, rakinama TV spintelės prie didelio TV sienos su daug skyrių ir saugojimo lygis yra aukštos kokybės ir stilingas, taip pat praktiškai tuo pačiu metu pastatyti. Skatinti savo kūrybingumą, ir, svarbiausia, savo individualumą, mes siūlome jums platų multimedijos baldai. Žinoma, jūs galite rasti TV baldus iš įvairių medžiagų, tokių kaip mediena arba Derinys medžiagų ir spalvų, tokių kaip raudona, mėlyna arba juoda. Priklausomai nuo jūsų skonio, mes siūlome jums modernus, klasikinis ar kaimiškas TV baldų, kad jūs galite derinti individualiai su stalų ar lentynų iš OTTO, Internetinė Parduotuvė.

Mūsų baldų yra daugiausia pagaminti iš aukštos kokybės medienos, iš atsakingai tvarkomų miškų. Jei jums reikia kūrimo pagalba, mes galime jums pasiūlyti mūsų dizaino paslaugos, montuojamas TV baldus per trumpiausią laiką ir namuose sukurti. Jei turite kokių nors klausimų apie Paslaugų ir veiklos, mūsų ekspertų patarimų, lengvai prieinama. Puikus pasirinkimas jūsų laukia mūsų Internetinėje Parduotuvėje otto.de!

Gyvenamasis kambarys, TV baldus, namų įrenginys high-tech

Mūsų kambarį, TV baldus iš OTTO Internetinė Parduotuvė siūlo kiekvienam TV atitikimo apgyvendinimo. Žinoma, reikia būti gyvenimo kambario baldai, TV, didelis skyriuje TELEVIZIJOS, kuri yra pritaikyta prie prietaiso dydis. Kabelis yra sudėti atokiau saugiai. Bet kokie turėtų būti ne iš šio skyrelio? Yra įvairių galimybių, dizainas. Daugelis norėtų, kad į Dvd, Blu-Ray Diskai, arba CD kolekcija. Kiti naudoti vietos aplink jūsų TV saugojimo knygų ar indų. Norams nėra ribų čia.

Kaip ieškoti HiFi baldai?

Žinoma, klausimas, kas hi-Fi baldai yra pagaminti. Čia, individualus skonis yra pirmame plane: Kai kurie žmonės nori, šviesi mediena, priešingai nei tamsiai TV. Kiti nori, TELEVIZIJOS klijuoti iš tamsios aplinkos. Ar stiklo ar šviesų kambarį, TV, baldai - viskas yra įmanoma. Bet visų pirma, dauguma klientų taip pat nori turėti pakankamai vietos už Imtuvas ar DVD Leistuvo.

Pasiūlymai