Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Vitrinos IMPRESSIONEN LIVING
Įkūrėjas laiko žavesio: raižyti Detales viršuje ir viršuje, šonuose, taip pat pasirodė, rutulio form..
€ 1,199
Spinta, Medienos IMPRESSIONEN LIVING
1001 ir viena naktis, bet šį kartą visas Baltas, pardon, balta nuvalyti, medienos! Su įmantriais rai..
€ 999.95
Charizmatiškas, kaip ir erdvus baldas su nostalgišką žavesį - klasikinis-elegantiškas švediškas Stal..
€ 1,299
Vitrinos IMPRESSIONEN LIVING
Žr.-per vidinį gyvenimą, su 2 lentynos erdvę ir siūlo tinkamai. Ir kas dingsta jūs nebūtinai turėtų ..
€ 379.95
Maža Spintelė su matomas plūgas pučia ir Astöchern už kaimiškas paviršiaus struktūra. Puikus akių ga..
€ 329.95
Sienos lentynos IMPRESSIONEN LIVING
Keletas papuošalų šoninių dalių iš sienos lentyna labai jaukus Atrodo, kad gerai veikia, pilnai stil..
€ 129.95
Patrauklus, paprasti ir skoningas gera tai madingas vitrina pristato kai kurie iš mūsų mėgstamus gab..
€ 799.95
Vitrina IMPRESSIONEN LIVING
Daigai atrodo ant dviejų stumdomų durų, sukuria nuostabiai jaukus ir stilingas. Apie vieną iš gražia..
€ 349.95
Vitrinos IMPRESSIONEN LIVING
Mėgėjams, išskirtinių baldų gauti su šis gražus akį yra labai ypatinga gydyti. Romantiška antiqued v..
€ 499.95
Kai stilingą Gyvenimo parašytas: baldai, kaimiškas stilius ir šiluma, kad skleisti šilumą ir reali e..
€ 1,499
Ekranas Kabinetas, Balta IMPRESSIONEN LIVING
Sekretorius, dažytos, baltos, su stilinga stiklo ekranas Kabinetas. Nesenstantis. Aukštos kokybės. S..
€ 1,499
Nesvarbu, ką jūs norite, kad tai atsitiktinis stebuklas erdvę, kažkur daugybė kamerų ir stalčiai, at..
€ 795.95
Vitrinos IMPRESSIONEN LIVING
Viskas yra gerai! Ir todėl jis lieka, kad taip, tai malonu žinoti, praktinis pagalbininkas ne jo pus..
€ 1,129
Spinta, Medienos IMPRESSIONEN LIVING
Kaimiški baldai iš natūralios Shabby Chic skleidžia, per se, atmosfera draugiška komforto, ant šių l..
€ 499.95
Šalies Prašmatnus, puikiai stiliaus: baltos spalvos lakuotas su Centrinio skydelis pagamintas iš ąžu..
€ 1,299
€ 1,109
Akį su vietos smulkmenos: rodykles, ant durų aiškiai pasakyti, kad čia Svarbu yra saugomi. Su rodykl..
€ 119.95
€ 69.99
Spintos, Medienos IMPRESSIONEN LIVING
Stebuklas erdvėje su charakteriu! Kaip kaimiškas akį šio didžiulio, all-over-išraiška išliko labai g..
€ 799.95
Sieninės Spintos, Medienos IMPRESSIONEN LIVING
Jūsų naujas Orga-Priemonė koridoriuje ar virtuvėje su rašomą skydelis kaip duris Kabineto kamera ir ..
€ 199.95
Kabinetas IMPRESSIONEN LIVING
Kerėtojas su stiliumi ir atidarykite kalbant apie saugojimo vietos reikalavimus skoningas solitaire ..
€ 799.95
Spinta, Šalies, Medžio Masyvo IMPRESSIONEN LIVING
Drabužių spinta pagaminta iš pušies masyvo medienos stilingas lakuotos baltos spalvos, su spinta laz..
€ 899.95

Spintos

 

Spintos sukurti gyvenimo struktūras

 

Į spintos į savo butą yra per mažas? Mūsų kategorijoje, spintas rasite jūsų naujoji spinta gyvenamasis kambarys, miegamasis ar vaikų darželio. Spintos OTTO sukurti saugojimo vietos, ir gyvenamųjų struktūra. Šiuolaikinės miegamasis sistemas, spintas, Batų spintos ar multi-purpose spintos. Apsižvalgykite taikos Internete-Parduotuvėje ir, kad iš namų komfortą.

 

Erdvus spintos už naują tvarką namų

 

Spintos siūlo galimybę viską iš kasdienių poreikių, dulkėms ir erdvi laikymo. Ar jūs ieškote, pavyzdžiui, didelėje stumdomų durų spinta jūsų miegamajame? Į OTTO-Parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą miegamojo, spintas, visų dydžių, spalvų ir formų. Ar ji turėtų būti naujų Batų spinta, stilius tinka jūsų prieškambario? Jums kurti, kad su spintos, kurios suteiks jūsų gyvenamasis plotas naujas struktūras ir išsibarsčiusios drabužių ir kitų daiktų, už uždarų durų.

 

---------------

 

Dažnai ieškoma po markių nuo produktų asortimentą, spintos:

 

Heine Spintos

 

Butlers Spintos

 

Dūmų Spintos

 

Germania Spintos

 

Home Affaire Spintos

 

---------------

 

Didžiosios namus, idėjų , galite rasti čia:

 

• Prieškambario Idėjos

 

• Virtuvės Idėjos

 

• Miegamasis Idėjų

 

• Gyvenamasis Kambarys Idėjos

 

---------------

 

Įkvėpimo ir idėjų namuose mūsų Gyvenimas-Dienoraštis Roombeez

Perkant Patarimų-Spintos

Spintos , naudojamos saugojimo stebuklas, nes niekas kitas baldas tampa Chaosas taip greitai. Nesvarbu, ar tai drabužiai, knygos, batai, arba medžiagas, už darbą – viskas dingsta akimirksniu už Kabineto durų. Viskas turi savo vietą, greitai sukurta tvarka, kuri suteikia ramybės ir atmosferą savo keturių sienų.

Norėdami padėti jums pasirinkti tinkamą Kabinetas, jūs gaunate šį vadovas Apžvelgiama skirtingų tipų Kabinetas savo kambarį ar miegamąjį, biuro ir prieškambario ir jų savybes. Jūs taip pat galite rasti informacijos apie dažnai naudojamų medžiagų. Taigi, jūs galite sužinoti, spintos, kuris labiausiai tinka jūsų stiliaus.

 

Spintos: karalių saugojimo vietos

Nuo romantiškas ir elegantiškas – stiliaus spinta, yra beveik jokių apribojimų. Spinta yra paprastai dedamas į miegamąjį. Yra daug galimybių: pavyzdžiui, ant sienos, kampe, pagal šlaitinių stogo, arba laisvai pastatomos kambaryje. Viskas dingsta tai, kas svarbu ir naudinga, bet nebūtinai išvaizdi.

Svarbi kasdienio naudojimo spinta yra patogus ir lengvas tvarkymas. Todėl tai yra vertė, įrangos, jūsų modelį. Norite naudoti kampai kambarius su protingas, įdėti kampe spinta. Atminkite, tačiau, kad kiekviename kambaryje yra erdvė, pilna modeliai su durų vyriais yra. Tuo atveju, stumdomas ar stumdomosios durys yra praktiška Alternatyva. Jie ne tik vietos taupymo, bet ir leidžia greitai pasiekti. Įrengta veidrodėliai priekiniai, galite vizualiai padidinti kambarį.

Taip pat interjerą jūsų Spintoje turėtų būti planuojama apdairiai, nes tik teisę derinys įvairių elementų, todėl kad ir Apžvalga. Todėl reikia apsvarstyti, ar ir kiek lentynos, stalčiai, lentynos, strypai, spinta krepšius ir suknelė liftai reikia. Šis žingsnis yra ypač svarbus tiems, kurie nori parduotuvėje šalia jūsų drabužiai, aksesuarai, patalynė, rankšluosčiai ir batai.

Galutinis daugeliui moterų yra walk-in spinta. Tačiau, jums reikia galvoti apie prieš tai investicijų, būtent tai, ką ir kiek turi būti saugomi jame. Kartais tai naudinga – ir daug pigiau – klasikinis modelis, su Priedai (pvz., apšvietimo, specialiųjų dalykų, arba veidrodis) į individo poreikius, o ne a walk-in spinta atskiras kambarys nustatyti.

 

Į foible batai – moterims-mitas

Pasak atstovo, tyrimas, 45 proc. vokiečių moterų priklauso daugiau nei 25 Porų batų. Ir reikia kažkur laikyti. Šios problemos sprendimo būdų "Batų problema" yra built-in Batų lentynos, spintos. Dėl built-in Batų spaudai batai yra lengva saugoti.

Ši vieta yra ne pakankamai, sukurti Batų spintos, kurios apsaugo gerus gabalus, taip pat iš šviesos, šilumos, drėgmės ir dulkių. Klasikinis, kuris dėl savo mažo gylio, labai populiarus, vadinamas Batų sunkvežimis. Jis gali imtis, už prekybą iki keturių Porų batų. Vizualiai lengviau šie spintos, jeigu jie nėra pritvirtinti vertikaliai prie sienos, bet plaukiojantis su varžtai ir kaiščiai.

Alternatyva Batų spintelės, Batų lentynos pasiūlyti. Jie yra realūs vietos taupymo. Už miegamojo durų arba nišos ir kampai jie yra universalus. Jei norite spalvinga, galite atlicināt savo batus dekoratyvinės dėžutės. Visiems, kurie nori greitai Apžvelgti, yra skaidrus arba su langu įrengtos languose yra praktinis sprendimas.

Mažų butų yra Batų suolas yra tinkamas prieškambario, ne geriausia, nes čia galite kepurės be to, batai, pirštinės ir šalikai gali būti apgyvendinta. Erdvūs koridoriai, galite jas derinti su spinta.

 

Koridoriuje kaip vizitinę kortelę

Privalumas spinta, spintos, kad jums suteikti laukai ne tik kad, bet taip pat atmosferą. Tada, jei jums bus, o ne vieną, didelės, tamsios Spintos, mažų, šviesiai spintos. Su papildoma Veidrodžiai ir subtilus Šviesos šaltiniai sukurti kviesdamas priėmimo.

Tačiau, prieš jums spinta norėdami pirkti, jūs turite savo teiginių. Norite sukrauna be Liemenės, paltai ir batai, taip pat Priedai, pavyzdžiui, skėčiai, raktų, rankinės ir panašūs, sandėliavimo patalpos, elementų, tokių kaip stalčiai ir saugojimas yra svarbus.

Striukės ir paltai yra matomas, labai mažas koridorius, greitai neramus. Naudinga slim spintos, kuri gali paslėpti su sulankstomos fasadai, už kasdienį garderobą čia.

 

Puikus kompanionas užsakymo

Protingas multi - purpose ar biuro spintos, mums daug darbo, jeigu jums padėti mums išlaikyti tvarką. Pirmiausia apsvarstyti, ar jums reikia mobiliojo kad galimybė, ar Spintoje turėtų būti fiksuotoje vietoje.

Jei mobilus spintos, vadinamasis roll konteineriai, jums turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad šie negali būti pritvirtintos prie volai sunkus. Jos paprastai yra naudojamos " office medžiagų ir failus.

Jums reikia saugoti, tačiau, dulkių siurblys, Lyginimo lentos, knygų ir katalogų, mobili versija, todėl mažai prasmės. Tuo atveju, jei jums reikia stabilesnės ir didesnės multi-purpose Kabinetas, svoris gali atlikti.

Kaip interjero, jums turėtų kruopščiai galvoti apie tai, ką norite pareikšti. Taip mažų dalykų, pavyzdžiui, Valymo reikmenys ar buveinė yra ne plaukioja aplink medžiaga spinta, yra saugojimo pagalbininkai, tokie kaip kabliukai ir laikikliai, maži krepšiai, dėklai, ir stalčiai turėtų būti atskirai aukštis. Norite laikyti svarbius failus, arba vertingus daiktus, turėtų būti įrengta Spinta su užraktu.

 

Vieta vynų

Vyno ir spiritinių gėrimų, nenorite jos slėpti, visada. Kas buvo ' 50s, daugelyje namų ūkių, Standarto, tuo tarpu, yra prabanga, nors už prieinamą kainą: baras.

Ji turi baras, atitinka daug įvairių funkcijų. Ant sulankstomos lentynos gėrimai sumaišyti greitai. Vidinis apšvietimas suteikia malonią šviesą. Atsispindi atgal sienas, kaip yra žinoma, iš Juostų, bus įsivaizduoti atmosferos poveikiui. Be to, built-in pademonstruoti, kaip garbingą vietą gražiausių akinių, bet taip pat pakankamai saugojimo turėtų būti galimybes, Įranga, pavyzdžiui, servetėlės, kokteilis, priedai, ir padėkliukai.

Kalbant apie optika ir medžiagų beveik nėra jokių apribojimų: Kas retro stiliaus pageidautina, inksto formos stalas-baras Kabinetas yra puikus kompanionas. Šalies stiliaus Barschränke tinka, pagaminti iš medžio masyvo. Ir jei jums patinka tai, brangieji, turėtų būti įdėti į dažytos Barschränke, nes mišinys harmoningai su modernia įranga.

Labai svarbu, galų gale, kiek vietos turite prieinami. Mažais gyvenimo ir valgomojo kambariai nebūtinai turi būti apsieiti su prabanga, privatus baras. Su vaizduotę ir įgūdžių, jūs galite paversti a odininkas į barą Kabinetas. Arba, jūs galite paversti gražus pusės automobilio prie baro.

 

Ant Medžiagos, tai yra ...

Ar stiklo, plastiko, audinio, metalo, arba šiferis, oda, arba vytelių: Su įvairių medžiagų, galima naudoti skirtingų Pabrėžia, kad tilptų savo stilių. Dauguma iš spintelių yra labai aiškiai, pagaminti iš medienos. Miegamieji, pavyzdžiui, suteikti jums patvarus ir stabilus medienos Kabineto lengvumu ir patogumu. Dažytos balta Kabineto užima mažą erdvę jaustis mažiau vietos.

Taip pat built-in veidrodis fasadai optinių Pločio. Tai gali padėti mažų patalpų ar tamsus koridorius. Kaip patogu!

Spintos pagamintos iš plastiko , yra ne tik praktiški, jie taip pat yra. Nes jie yra lengva valyti, jie ypač tinka, kaip namų apyvokos ir įvairios paskirties spintos, bet taip pat, kaip ir Batų spintos.

Biuro spintos ir ritininių konteineriai dažnai yra pagaminti iš metalo pagamintas. Tai tinka labai gerai struktūruotą darbo aplinką. Nepaisant funkcionalumo, jūs neturite atsisakyti gražią išvaizdą: su chic stumdomos durys ir konstrukcijos, fasadai, aukšto blizgesio Atrodo, beicuotos, dažytos, arba tauriųjų metalų srityse.

 

Lentynos vietoj Kabinetas

Lentynos vyksta priešingai spintos atidaryti. Durys yra sukurtos, jei ne visi, tik pavieniais atvejais. Tai leidžia jums gražus apgyvendinimo graži apdaila ir nuotraukos arba tiesiogiai peržiūrėti savo knygų kolekciją. Lentynos darbą per savo dizainą, atvira ir kviečia, bet taip pat valykite reguliariai nuo dulkių ir tam tikra tvarka. Kurie nori atskirų dekoro akcentai ant sienos, naudokite sienos laivą, kuris pritvirtinamas varžtu ir mūrvine. Akį!

 

Išvada: Taip, galite rasti tinkamą Kabinetas

Tinkamas drabužių spinta, jums bus rasti, jei žinote savo poreikius aiškiai. Už tai, jums būtinai turėtų imtis laikas: baldus, šis dydis yra investicija, kuri turėtų trukti visą gyvenimą, ir todėl yra gerai suplanuotas.

Prieš perkant, todėl šiuos aspektus:

  • Jums turėtų ne tik turi teisę, matmenys galvą, bet taip pat proporcijos Kambarys. Kaip didelis Kabinetas turėtų būti, ir kiek lieka vietos kambaryje?
  • Ką jūs norite laikyti viską savo spinta? Geriausias būdas sukurti sąrašą su šiais objektais. Tik perkant garderobą šį įrašą svarbu sužinoti pabaigoje teisę Spintelė su teise saugojimo elementų, ir kad pagalbininkai.
  • Norite suteikti daugiau šviesos? Kambarys buvo pakankamai šviesos, reikia atkreipti dėmesį, kad šviesūs baldai atrodo, iš principo, lengviau ir labiau draugiška nei tamsus. Įmontuotas apšvietimas gali būti labai naudinga.
  • Mažai vietos ir daug baldai kambaryje? Mažesnės spintelės prie sienos kintama, apskritai, lengviau. Tai galimybė jums turėtų atsižvelgti į, pavyzdžiui, ieškant tinkamų Batų Spintoje.
  • Patikslinti, ar jūs norite įdėti su akį Kabinetas, Paryškinti arba jam gana nepastebimai esamo interjero. Norite sukurti jaukią, šiltą atmosferą? Tada jūs galėsite įdėti į medį. Metalinės spintos, tinka biurui, struktūrinis ir tvarkingas. Namų ūkio praktiškiausias pasirinkimas spintos yra plastikiniai.
  • Jūs ieškote mobilus baldas, pavyzdžiui, jūsų biure ar darbo kambaryje? Tada jums turėtų atkreipti dėmesį į vaidmenis. Papildoma spyna apsaugo vertingi ir svarbūs failai.
  • Norite įdėti knygų, apdailos ir nuotraukos gana scenos? Pasirinkite lentyna, o ne uždaryti Spintoje.
Pasiūlymai