Prekių ženklai:
Prekės ženklas
Spalva
Rodyti sąrašą
Pažymėti visus Taikyti
Kaina (EUR)
Taikyti
Rūšiavimas
Prekių puslapyje
Sienos lentynos IMPRESSIONEN LIVING
Keletas papuošalų šoninių dalių iš sienos lentyna labai jaukus Atrodo, kad gerai veikia, pilnai stil..
€ 129.95
Sienos lempa su lentyna IMPRESSIONEN LIVING
Vietoj staliukas yra erdvės taupymo Kabinetas: derinį sienos lentyną ir lempos, visos norint įtvirti..
€ 99.95
Wall shelf Set, 2-tlg., Metalo IMPRESSIONEN LIVING
Grynas Šiaurės Prašmatnus! Dviejų skirtingų dydžių kabo lentynos tapti veiksmingos, sumažintas Dizai..
€ 24.95
Sienos lentynos IMPRESSIONEN LIVING
Monotoniškas sienos yra dabar praeitimi, nes su šiuo sienos montuojamas objektas iš namų, ĮSPŪDŽIUS,..
€ 49.95
Kabančios lentynos, MDF IMPRESSIONEN LIVING
Mažas stebuklas vietos kaimiškas išvaizdą, Stiklo durys šešias mažas kupė ir didelė atvira kamera. G..
€ 49.95
Sienos lentynos IMPRESSIONEN LIVING
Tvarka yra pusė mūšio – čia yra stilingas procedūros sprendimas sienos. Derinys iš metalinio karkaso..
€ 49.95
Sienos lentynos IMPRESSIONEN LIVING
Mažas, tačiau puikiai! Mielas name, minimalistinio, ir visiškai unfussy, pagaminti iš aukso spalvos ..
€ 19.95
Sienos Lentynos, Gamtos IMPRESSIONEN LIVING
Individualių gyvenamųjų namų aksesuaras gali būti ne tik gilus, bet ir svajoja apie gražią Nuojauta...
€ 119.95
Sienos Lentos, Medienos IMPRESSIONEN LIVING
Atsitiktinis Skurdus Apdaila už versessenes daugiafunkcinis dalis-tai raktas kablys lentynos, sienos..
€ 59.95

Lentynos

 

Lentynos biurui ir gyvenamasis plotas

 

Jie yra mūsų saugotojai įstatymas ir tvarka biure ar namuose. Knygos, katalogai, avalynė, prekės, žaislai, ar kitų dalykų, kasdienius poreikius, jums reikia kirpti ir saugojimo sistemas. Lentynos yra iš mūsų gyvenime tiesiog būtinas. Jie užtikrina tvarką ir paramos iš atminties, jei mes norime rasti kažką naujo.

 

Kad ir saugojimą, nesenstantis formos, gražus lentynos

 

Jūs skaitote daug, ir net nežinau, nebėra kur jie turėtų suteikti meilės, įgijo knygų? Tada galite pasirinkti, už sienos, knygų "Home affaire" klasika šalies Dizainas. Knygų lentynos, vyno lentynos, sienos lentynos, stovi lentynose, pakopos, lentynos, atviros ar uždaros lentynos sistemos, pasirinkimas yra jūsų. OTTO pasiūlymus lentynos klasikinis kopijuoti ar ryškių spalvų, pagal jūsų skonį! Leiskite sau būti įkvėptas galimybes. Jūs ieškote kambario dozatoriumi, kurį galite naudoti kaip lentyna, tada pažvelkite į "OTTO".

 

Dažnai ieškoma po markių nuo asortimentas, lentynų:

 

Delife Lentynos

 

Venjakob Lentynos

 

Germania Lentynos

 

Butler Lentynos

 

Heine Lentynos

 

---------------

 

Papildomos Lentynos:

 

"Kartotekų spintos

 

"Rūsio lentynos

 

"Vielos lentynos

 

"Lentyną cube

 

"Žingsnis-lentynos

 

"Teleskopiniai lentynos

 

"Vyno lentynos

 

---------------

 

Atrasti puikių kambarį idėjų!

 

---------------

 

Įkvėpimo ir idėjų namuose mūsų Gyvenimas-Dienoraštis Roombeez

Perkant Patarimų Lentynos

Vietos savo lobius

Kai lentynos yra tikras stebuklas Saugojimo vietos, kiti subtilus eksponuoti vietos specialius lobius. Bet kuriuo atveju, lentynos priklauso pajusti-gera namuose, nes jūs galite palikti Chaosas kasdien naudojami daiktai – kartais net už durų išnyksta. Kita vertus, galite pateikti knygų, taip pat su meile sukurtas DVD kolekciją. Kaip malonu: Taip, kad, atsižvelgiant į spalvingą stuburo Knygos ar DVD diskų viršelius ir kai kurie filmą ar skaityti skambinkite nuotykių miega. Nenuostabu, kad jau Ciceronas žinojo: "kambarys be knygų yra kaip kūnas be sielos."

Lentyna taip pat gali būti naudojama kaip akcentas. Kambarys daliklis, pavyzdžiui, didelis kambarys specialios Cocooning galima suskirstyti poveikis vizualiai. Taip pat dekoratyvinių objektų, įrėminti nuotraukas, dėžės gražiai suprojektuota sandėliavimo ar puokštė gėlių ant lentynos, lentynų, arba sienos tvirtinama lentyna kubeliai į pirmą vietą.

Lentynos yra lentyna: CD lentynos, kambario dozatoriais ar specialus baldas knygas, batus ar savo mėgstamus vynus. Kad lengviau pasirinkti tinkamas lentynos jūsų namuose, jūs pastebėsite, Tendencijas ir patarimai apie desmitcīņnieks. Sužinokite apie skirtingus lentynos tipų informuoti ir apie tai, kokios medžiagos, kokios naudos ir kad tilptų koks stilius jums. Galbūt taip pat lentynos-Alternatyvios jums tinka? Yra daug atrasti šių vadovas.

 

Kas yra lentynos?

Reikalavimai lentyna gali būti skirtingas: Rasti praktinių saugotojai įstatymas ir tvarka knygų, vyno butelių ar batus? Ar jūs ketinate pateikti specialius lobius, pavyzdžiui, prieskoniai, indai ar vazos? Po to, jūs turėtumėte pasirinkti lentynos forma ir stilius. Galiausiai, lentynos, yra kur kas daugiau nei vien tik sandėliavimo erdvė. Kas yra lentynos rūšių, ir dabartinės Dizaino Tendencijas, jums bus mokytis toliau santrauka.

Stovi lentynos

Šis praktinis, policijos, Knygų kolekcijos vazos nustato, lygiai taip pat savo vietą kaip pamėgtą vietą, prisiminimai, dekoratyviniai elementai arba gana gėlės. Privalumas yra tai, kad net sunkių dalykų gali būti saugomi grindų saugus-nuolatinis baldas. Reikia žinoti, kad bet vieno konkretaus žanro daiktus matomas . Jie yra mažiau tvarkingas, rasti kopiją su neskaidria padėklai, stalčiai ir durys. Atviros lentynos yra, tačiau norint, kad viskas būtų lengvai prieinama, pvz., spinta arba rūsyje. Kai kurių knygų spintos taip pat yra prieinama kaip visada plečiama modulinės stovo sistemos. Kintamasis moduliai yra sujungti, galite pritaikyti prie atitinkamo.

Sienos lentynos

Šios sienos pakabinti gabalus, galite nustatyti, žavingas akcentas jūsų namuose. Sienos lentynos atrodo kaip Plato, asmeninių vertybių, ypač gražus. Be to, baldas pats savaime gali būti neįprasta forma, ar rafinuotas Detales meno kūrinio, vidaus apdaila.

CD ar knygų lentynos

Jūs turite daug knygų, Cd ar Dvd ir norite, kad šis stilius? Priklausomai nuo to, kiek jūs turite, yra sienos, Stovi - ar CD-lentyna savo lobius. Didesnės apimties Žiniasklaidos, tuo daugiau jūs turėtumėte pasirinkti stovu, stovo arba sienos. Reikia apgalvoti, kuris būdas yra geriausias, bet kambaryje tinka.

Originali bookworms pabandyti kažką skirtinga ir rūšiuoti knygos puslapių į priekį. Puikus Triukas, siekiant užtikrinti, spalvų harmonija. Kai kurios knygos gali šokti į ją, ramią, iš serijos, kryžminės klasifikacijos arba kažkas negerai − taigi, tai nėra nuobodu, lentynoje.

Kambarių daliklis

Šie Dizaino genijai yra lentynos ir daliklis į vieną. Idealiai tinka Studio apartment į gyvenamosios ir miegamosios padalinti teritoriją, arba išsinuomoti labai didelis kambarys optinė struktūra.

Kopėčių lentynos

Šių gražių dvasių pagal uogiene baldai atsiskleisti Blogai jų visiškai įgyvendinti, nes jie suteikia daug erdvės gražus kvepalų buteliuko ir rankšluostį kamino. Mažas gabalas gali būti kvalifikuotas ir patyręs dekoratyvinės dėžutės. Keleto augalų padaryti vonios kambarys, Sveikatingumo oazė.

Lentyna cube

Dėžės medaus rūšiuoti, pritvirtinti prie sienos, baigtas. Lentynos, kubai, yra realios, multi-talentų ir labai įvairi. Privalumas lentynos forma kubas: jūs galite pabrėžti turinį, kaip savotiškas Mini-vitrina. Ir be to, ten yra pakankamai vietos, kad jums parodyti gražių vaizdų, įrėmintas Plakatas ar albumo viršelis atsitiktinis. Galite nustatyti, lentyna cube taip pat yra kaip mažas atskiras dėžės kampuose ir mažų kampų objektus būti apgyvendinti ypač erdvės taupymo. Jūs bokštai lentynos vienas kitą, jie greitai gauti tam tikrą kambario dozatoriumi.

Biuro Lentynos

Failus ir " office medžiagą tvarkingai sudėti toli už tvarkingą darbo aplinką ir siekiant viską, kas akyse. Idealus biuro stelažai yra stabili ir balai riboto Projekto. Bet visų pirma, jis prisitaiko prie jūsų darbo procesų puikiai ir turėtų būti išspręsta. Specialiosios Tarnybos-lentynos suteikia daug saugojimo vietos ir yra realus, daugiafunkcinis talentus. Galite lentynos nusprendžia visus šiuos failus, sienos, eilutes arba mažos, erdvės taupymo kampe lentynos. Su slenkamoji kopijuoti, jūs turite viską, teisė ne mano ranka. Taip pat, stumdomos lentynos, kuriame atskiros puslapio elementus, gali būti perkeltas, pasiūlyti pakankamai vietos failus, ir co., ir vizualiai suvaržytas švarus.

Vyno lentynos

Nekilnojamojo vyno mėgėjams norime pristatyti jūsų kilnus buteliai patrauklūs. Daugiau vertingų vyno, kokybę, atitinkančią lentynos turėtų būti. Vienas visada turėtų būti užtikrinta: vyno buteliai turi būti saugomi kiekvienu atveju gulėti taip, kad jūsų turinį išlaiko savo Aromatą ir Kamštienos negali išdžiūti. Vyno stovas yra geriausias sprendimas. Saugojimui, rūsio ar kitų vėsioje, tamsioje erdvėje yra tinkamas, pvz. Kurie norėtų pristatyti savo vynų nori būti į butą, kuris taip pat gali būti laikomi vyninės, gyvenamasis kambarys arba valgomasis. Tačiau, tik tuo atveju, jei vynas yra jau Subrendęs ir pasiruošęs gerti. Ypač gražus yra lentyna, pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, pagaminti iš tauriųjų Mišką, kuriame papildomai yra dekoratyvinis fonas, apšvietimas. Todėl jūsų vyno butelius, ateiti į gyvenimą.

 

Lentynos arba Spintos – tai, kas tinka geriau?

Jūs negalite nuspręsti, ar norite saugoti savo daiktus, lentyna ar spinta? Čia yra privalumus ir trūkumus:

Spintos privalumas-tai, kad jūs galite sukrauna daug. Už spintos durų, bet netvarką dingsta. Trūkumų, tačiau tai, kad spintos užima daugiau vietos, nei lentynos. Jums turėtų būti suteikta galimybė atidaryti durų Spinta toli, turi patogią prieigą prie savo daiktų. Yra gražių dalykų spinta ne eksponuoti ir grožėtis. Į lentyną, galite pademonstruoti savo turtus atidaryti.

Spintelės gali būti ne taip lanksčiai naudoti kaip lentynos. Mažas sienos lentynos, pvz., galite perkelti dėl užgaidos ir be didelių pastangų. Be to, galite nustatyti, lentyna, tiesiog žemiau lubų, arba vienas, kad tvyro virš Sofos"". Net ir mažas nišas ir kampus, lentynas pagal užsakymą. Privalumas yra tai, kad nebėra vietos yra švaistomi.

 

Alternatyvų - "classic" lentynos

Kas nori, o ne klasikinis stovo, kitas būdas gana, praktinių ir dulkių, ar pateikti parduotuvė, šių Alternatyvų galėtų būti, pavyzdžiui:

Vitrinos

Visi kolekcijos, trofėjai, knygos ar stiklo atveju didelę įtaką pateikti. Už stiklo durų, Visai taip pat yra vertingesnis ir patrauklesnis nei atviroje lentynoje, dulkių jis lieka.

Komodos

Indaujos, nekilnojamojo saugojimo vietos stebuklas. Per savo įvairių stalčių, durų ir kupė pasiūlyti erdvę visų dalykų, kurių nenorite atskirai. Ir ten yra ši nuostabi saugojimo srityje, ant odininkas – tik tinkamą aukštį jūsų mėgstamiausia dekoratyvinių elementų, aksesuarų ar papuošalų. Net sienos, kur odininkas yra, gali būti naudingas baldas Su nuotrauka, veidrodis arba įrėminti Spausdinti papuoštas tiesiogiai. Tikrai traukia akį todėl, kad suteikia bet kurioje patalpoje, kad tam tikras Kažką.

Lentynos pagamintos iš medinių rėmų

Originalių ir nebrangių dalykų, kad tilptų dirba su sena vaisių ar vyno dėžes labai gerai. Su pakankamai vaizduotę ir šiek tiek meistriškumo, galite sukurti unikalų kūrinį. Vazas, Suvenyrus, knygas ir gana akinius išėjo puikus.

Mediniai stalai ar komodos

Kaip lentyna, Atsipalaiduoti, Keičiasi ir visų, kas yra ne stovėti ant grindų arba gulint, medinis suolas yra idealus. Rankšluosčiai ir antklodės gali būti išsiųsti į krepšelius pagal stendo vieta. Kas nori paslėpti savo stuff geriau, su mediniu krūtinės džiaugsmas. Tvirtos komodos pagamintos iš medžio ne tik jaukus, kaip rašomasis stalas arba sandėliavimui įvairių reikmenų, jie yra sveikintinas saugojimo vietos.

Kintama lentynos

Tegul jūsų knygų plaukti! Kintamas lentynų taupo erdvę ir yra realus akis gaudytojas. Taigi, savo namuose, bibliotekos erdvė taupymo, dekoratyvinės ir prašmatnus gali būti į sceną.

 

  

Medžiagų mokslas: Kas yra lentynos tinka jūsų gyvenimo stilių?

Lentynų nėra, tik skiriasi spalva, dydį ir stilių, bet, svarbiausia, Medžiagos. Ar medienos, metalo, stiklo, plastiko, arba derinys medžiagos – medžiagos, baldus yra labai svarbi, kokia yra atmosfera kambaryje, ir gali suteikti stilių papildoma apdaila.

Mediena, natūralus classic

Elgiamasi taip, lyg negydomas, beicuotos, dažytos, ar natūralios medienos, yra tvirtas, išlaiko tinkamą gydymą už labai ilgą laiką, ir gali būti redaguojama. Natūralios Medžiagos suteikia jaukią atmosferą, nesvarbu, ar jūs turite vasarnamį ar modernaus stiliaus, gyvenimo nori. Šviesus rūšių medienos, pavyzdžiui, pušies spinduliuoja daugiau komforto, tamsūs miškai, veikia puikiai. Medinės lentynos gali duoti bet kurioje patalpoje natūralumo, šiltas ir draugiškas.

Madinga Skandinaviško stiliaus gyvenimo, gamtos tarnauja kaip pavyzdys. Todėl, neapdoroti lentynos yra pagamintos iš šviesos Medienos arba natūralių spalvų yra pirmasis pasirinkimas. Jie suteikia aiškumo ir ryškumo nuosavų keturių sienų. Kažkas modernaus, medinė lentyna, kita vertus, su aukšto blizgesio apdaila.

Perdirbama medienos atliekų atrodys nuostabiai klubo romantiška Skurdus Chic, sąmoningai požymių drabužiai ir smulkių gedimų stengėsi sukurti jaukią atmosferą bute.

Ypač akį traukiantis asortimentas medžiagų

Derinys medžio ir stiklo daro lentynos tam tikro elemento, ypač jei Stiklo lentynos, taip pat gali būti apšviestos. Be to, stiklo paviršių lengva valyti. Savo butą yra elegantiškai įrengti bei tiesia linija, jūs galite derinti lentynos derinys medžiagų. Poveikis yra nuoseklūs, bet ne per kietas.

Puristic atmosfera per metalo

Pso biuro patalpų funkcinę norėtų nustatyti, ar tai klasikinis tiesiog myli aukštos kokybės medžiagų, pvz., "chrome" ir metalo imtis į širdį. Poliruoti iki blizgesio lentynos yra subtilus ir įtikinamai, be jokių papildomų priedų. Šios lentynos taip pat turi privalumą, kad jie gali būti lengvai su dulkių šluoste. Dailus lentynos patraukli "chrome" išvaizdą su įvairių saugojimo lygis yra ypač dekoratyvūs, be cluttering erdvę vizualiai.

  

Patarimai, kaip Gyvenimo su lentynomis

Lentynos kaip gryno sandėliavimo buvo vakar: Jei turite keletą pagrindinių patarimų, į nepamiršti, kad baldas yra ne tik praktiškas, ne, ji suteikia savo namuose namų atmosferą.

 • Mylintis Informaciją, pvz., paveikslų rėmai, mažos vazos ar skulptūros padaryti puiki tarp knygų ir katalogų. Give it a try ir papuošti pagal norą ir nuotaiką. Nepamirškite, šie Projektavimo taisykles nykščio: Organizuoti Ansamblio, visada asymmetrically, ir pasirinkite nelyginis dekoratyviniai objektai. Poveikis yra įdomus ir ne toks formalus.
 • Įdėti savo gražiausių knygų žinoti. Knygos Viršelio. Taip pat pateikiami arba sukrauti knygas išsiskirti. Ar galite rūšiuoti knygas pagal spalvą, modernią Išvaizdą į lentyną.
 • Užpildytą spinta išsiskiria jaukumu. Išbandykite ją! Nustatyti skaitymo kampelis netoli lentynos.
 • A TV-lentyna suteikia galimybę, TV, DVD Grotuvas, ir pan, o ypač-erdvės taupymas ir patogi. Erzina, kabeliai, išnyksta daugelis modelių patogiai specialiai kabelis, vartotojo vadovus ir tokiu būdu suteikti patrauklesnę išvaizdą.
 • Tvarka yra pusė gyvenimo. Tai reiškia, kad jūsų lentyna: ne per visas, kitaip jis atrodo purvinas ir atneša nerimas kambaryje, ypač atvirose lentynose. Siekiant išsaugoti įžymybės, laisvalaikis, Suvenyrų, ir panašūs lobiai prieš vieną balandžiai, dekoratyvines dėžutes, kurie yra prieinami įvairių dydžių ir Modelių prieinama. Jūs turite pernelyg daug mažų dalykų? Internete sendaikčių, ar blusų rinkose, galite atsikratyti nereikalingų dalykų, paprastai ir sukurti erdvę.

 

Išvada

Pasirenkant tinkamą lentynos, funkcionalumas ir stilius yra ne mažiau svarbu. Joks kitas baldas yra labai praktiškas ir taip, dekoratyvinis, tokių kaip lentyną.

 • Jei lentynos yra? Jei vyninės rūsiuose ar CD lentyna svetainė – kiekviename kambaryje yra lentynos protingas baldus tapti.
 • Taip, kad tilptų į bagažinę, prie savo ankstesnio setup? Sąmoningas stiliaus pertraukos gali sukurti modernią priešingai.
 • Kiek vietos yra leista imtis lentynos? Įvertinti turimą erdvę prieš perkant. Tai taupo laiką ir nervus! Pusiau didelis baldas atrodo prašmatnus, yra lentynos prie lubų suteikia papildomų saugojimo vietos. Galbūt, taip pat sienos lentynos puikiai atitinka savo dekoro.
 • Jauki atmosfera yra prioritetas, svarbu, ar jūs norite modernaus stiliaus? Mediena yra komforto, metalo daugiau ekologiškų statinių.
 • Kokias funkcijas ir Kitos lentynos turėtų būti? O gal norite reaguoja apšvietimas, lentynos vyno butelių ar atskirų durų, tegul mažai netvarka, kodėl ji dingsta.
 • Norite atviros lentynos? Siekiant turėti savo radinius iš karto peržiūrėti.
 • Kokie elementai ar norite, kad jūsų naujas Regal? Tai turėtų būti ypač gerai parengtas stendas, stovas, ar tinka lentyna, lengvi, tokių kaip, pavyzdžiui, sienos, lentynos, geriau?
 • Jūs ieškote lentynos Alternatyva? Kaip apie ekrano Spintelė, komoda, medinės krūtinės, arba self-made konstrukcija, pagaminti iš senų vaisių dėžėse?