Prekių ženklai:

Valgių Gaminimas, Maisto

 

Virėjas ir Mėgautis gražus puodai ir keptuvės, lėkštės ir taurės

 

Kulinarijos kultūrą Vokietijoje, parašytas didžiosiomis raidėmis. Daugelyje namų ūkių, tai yra savaitės užduotis, tapti, TV rodo apie virimo ir kepimo ieškoti. Kepimo programos konkurse,, ar Restoranas, testeriai, jie visi mirgėjimo nuolat į mūsų ekraną. Nes jūs norite, žinoma, į virtuvę paimti, ir labiausiai skanus maistas. Iki cook & Mėgautis be funkcinis virtuvės pat skoningas indai.

 

Cook & Mėgautis stiliaus ir su bauda patiekalai

 

Ieškoti keptuvės-Nustatyti, su žuvimi, mėsa, Kepsnys ir daržovių, kepimui ir braising. Jie įsivaizduoti, puodai ir keptuvės iš OTTO-asortimentas labiausiai skanūs patiekalai ir jums tarnauti savo maisto spülmaschinengeeignetem patiekalų. Lenktos formos yra pagaminti iš plonos porceliano bus užtikrinti, kad jūsų maistas atrodo taip, kaip norėtumėte, 4 žvaigždučių maisto Restoranas,. Cook & Mėgautis elegantiškas ir stilingas.

Maisto ruošimo ir maisto Šventė žinovų

Gurmanams ir Schlemmerer mėgautis valgių ir valgo iki galo, ypač neįprasta ir ne kasdien, patiekalai verdami su aistra. Rinkti receptus ir Bando naujus variantus, gali daryti tam tikrą aistrą.

Kruopščiai atrinktų ingredientų, kurie teismas, Banketų, aukštos kokybės puodai ir keptuvės, siekiant pritaikyti, vitaminai, Kochgut švelniai virėjas arba puikus durchbraten. Tai yra mūsų parduotuvėje. Ruošimo malonumas, o ne nusivylimo, reiškia, taip pat tinkamas pasirinkimas peilis yra labai svarbus. Mes siūlome peilis, kiekvienam tikslui. Skintos, Įkarpa, išpjaustymas, drožyba: su teise peilis, ji gali būti gana lengvas eiti.

Maisto, vieną kartą virti, tai skonis iš dešinės patiekalų du kartus, kaip skanu,, dėl akių, valgo taip pat gerai žinomas. Dėl šios priežasties, yra labai didelis ir išskirtinis atrankos indai, bauda porceliano ir stalo Įrankiai yra prieinami individualiai, bet, žinoma, taip pat visiškai Rinkiniai. Be to, mes taip pat siūlome mūsų parduotuvėje įvairūs virtuvės reikmenys, virtuvės ir stalo taip pat prasme mes esame žavinga, kad jį papildo. Naršyti mūsų Parduotuvėje verta. Linkime jums daug džiaugsmo!

Praktinių virtuvės reikmenys - Vertingas pagalbininkas virtuvėje

Mūsų OTTO Internetinė Parduotuvė, mes turime praktišką virtuvės įrankiai, įvairių rūšių kartu sudėjus, kuris daug darbo procesų virtuvėje lengviau. Geros virtuvės reikmenys, gali prisidėti rengiant ir Tarnauja maisto malonios veiklos, arba net džiaugsmo. Mūsų Patogu, virtuvės įrankiai, įsitikinęs, tačiau ne tik dėl aukštos kokybės, bet taip pat patrauklus Dizainas. Medžiagos diapazonas iš aukštos kokybės plastiko, tauriųjų metalų į kaimiškas, medienos, kad mūsų mažai pagalbininkų kiekvieną virtuvės stilius tinka – nesvarbu, ar modernus arba tradicinis.

Svarbu, indai, virtuvės temą

Mūsų asortimentą, mes siūlome, be kitų dalykų, vaisių ir Gemüseschneider, kuri yra lengva valdyti. Universalus virtuvės reikmenys, Maišant, Įspūdingos, ir Prašome naudoti puodkėlės, taip pat Salatseiher pagaminti iš nerūdijančio plieno, taip pat yra. Platus taip pat mūsų asortimentas sandėliavimo konteineriai: pavyzdžiui, mes dekoratyviniai Stiklai įvairių dydžių, skoningai sukurtas duona dėžės, pagaminti iš medienos arba iš nerūdijančio plieno, taip pat Frischhalte konteineriai žolės. Ypač naudinga yra taip pat ritės sėdynė, kuri užtikrina, kad popieriniai rankšluosčiai, alavo folija arba kabintis kino greitai apčiuopiami. Mūsų Beistellwagen teikia vertingas paslaugas, kai Tarnauja, druska ir pipirai populiarias, carafes, Frühstücksbretter ir riešutų spaustukai papuošti savo elegantiškas Dizainas kiekvienos grupės. Peržiūrėti mūsų platų naudinga virtuvės aksesuaras!

 

Atrasti sritį, cook & Mėgautis taip pat šiose srityse:

Viryklės | Indaplovė | Elektriniai Griliai | Allesschneider | Stövchen & Padėkliukai | Whiskygläser

Daugiau produktų asortimentą galite rasti čia: