Prekių ženklai:

Užsakymo priėmimas

Užsakymo vykdymo taisyklės

Prašome atidžiai perskaityti pateiktas užsakymo sąlygas. Įformindami užsakymą, Jūs turėsite visiškai ir besąlygiškai sutikti su užsakymo sąlygomis.

 

Kur užsakyti prekes?

Internetu – prekių užsakymo puslapyje

Klientų aptarnavimo centre UAB „BALT-POST“ adresu:

  • Vilnius, Laisvės pr. 125 , Pasažas "Pas Juozapą"
  • Telefonu +370 5 233 0100 ; +370 650 80109
  • Telefonu +370 37 202347 ; +370 650 80156

Be to, klientų aptarnavimo centre ir nurodytais telefonais Jūs galite gauti nemokamą konsultaciją bei Jus dominančią informaciją apie rūbų bei batų dydžius ir katalogo vertimą iš vokiečių kalbos.

Dėmesio! – kol užsakymas dar neįvykdytas Jūs galite anuliuoti arba pakeisti ilgai neateinančią prekę į kitą, kurią turime sandėlyje, o taip pat pridėti naują užsakymą vietoj tos prekės kuri buvo išparduota.

Užsakymas internetu

Užsakymas internetu yra daromas tiekėjo internetineje svetainėje nuorodoje „Prekių užsakymas“. Per 1-2 darbo dienas į nurodytą el. adresą ateis pranešimas su užsakymo numeriu. Jeigu pranešimas su užakymo numeriu neateis, rekomenduojame kitą dieną mūsų puslapyje užeiti į nuorodą „Informacija apie užsakymo statusą“, įveskiti savo vardą ir el.

Pašto adresą ir išsiusti užklausą.

Puslapyje „Užsakymo termino sekimas“ galite atsispausdinti prašymo blanką dėl pinigų konpensacijos. Norėdami tai padaryti, varnele pažymėkite norimus grąžinti daiktus, spustelėkite mygtuką „Atspausdinti grąžinimo blankus“ ir palaukti, kol informacija bus paruosta.

Patikrinti prekių iš Venca (ispanų katalogas) ir 3 Pagen katalogų prieinamumą sandėlyje dėja, kolkas neįmanoma.